За сумісної ініціативи Управління Національної поліції Хорольського району Полтавськолї області з Хорольською районною філією Полтавського обласного центру зайнятості 23 листопада 2017 року в приміщенні центру зайнятості організували семінар-тренінг для працівників філії на тему «Запобігання і протидія корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування». Він був організований у рамках інформаційно-просвітницької кампанії з роз'яснення законодавства щодо запобігання настанню корупційних ризиків в державних установах та організаціях.

Антикорупційний тренінг провів начальник відділу кадрового забезпечення Хорольського відділу управління поліції у Полтавській області  Шестаков Євгеній Петрович з метою удосконалення та закріплення знань чинного законодавства пов’язаного з протидією корупції .

За словами поліціанта заходи необхідні, адже під час роботи у державних службовців, чи посадових осіб місцевого самоврядування, виникає дуже багато питань стосовно чи являється те чи інше діяння, дія чи бездіяльність корупційним.

У контексті загального курсу на боротьбу з корупцією виникло питання конфлікту інтересів, що є актуальним як ніколи. Ми повинніпротидіяти та запобігати їй у будь-яких виявах, а для цього потрібно мати певні знання та досвід. Я впевнений, що цей тренінг стане кориснимдля кожного з нас», - зауважив Євгеній Петрович

Окрім цього директор Хорольської районної філії Полтавського ОЦЗ Тютюнник Леся Василівна подякувала представнику Хорольського управління Національної поліції у Полтавській області за додаткові знання та консультації, якими можуть скористатися присутні.

«Корупція часто пов'язана з конфліктами інтересів. Фахівці НАЗК і ПРООН розробили методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання цього явища. Зараз важливо їх поширити, щобті, хто можуть опинитися у двоякій ситуації, розуміли, як це може вплинути на об'єктивність прийняття рішень і неупередженість при виконанні службових обов'язків, а також чим вони ризикують, якщо ігнорують такі конфлікти», – говорить представник поліції.

Євгеній Петрович надав загальне визначення потенційного та реального конфліктів інтересів, визначив обов’язки та відповідальність сторін, ознайомив присутніх із порядком врегулювання конфлікту інтересів.

Також під час зустрічі доповідач ознайомив присутніх з адміністративно – правовими актами, заходами протидії корупції та відповідальність за корупційні правопорушення.

Щодо обмежень при проходженні служби та правила етичної поведінки, детально розповів начальник сектору кадрового забезпечення Хорольського відділу поліції.