Правильний вибір майбутньої професії для молодої людини є основою самоствердження у суспільстві, одним з головних рішень у житті. У цьому питанні допомагають учнівській молоді фахівці Кременчуцького центру зайнятості. Вони систематично організовують різні профорієнтаційні заходи, одним з яких є «День відкритих дверей центру зайнятості».

Так, з 13 по 16 березня 2018 року в Кременчуцькому міськрайонному центрі зайнятості було проведено дні відкритих дверей для учнів 8-11 класів Салівської загальноосвітньої школи, Кременчуцької загальноосвітньої школи №20 та №21.У цих профорієнтаційних  заходах взяло участь 111 осіб .

Учні ознайомилися з роботою центру, з попитом на ринку праці, бажаючі пройшли профдіагностичне тестування, ознайомилися з професіографічними путівниками ;паспортами ринкоутворюючих підприємств, установ та організацій міста, довідниками навчальних закладів, буклетами та брошурами Державної служби зайнятості, переглянули освітній серіал «ВИБІР ПРОФЕСІЇ», і зробили висновок, що не завжди їх уявлення співпадають з дійсністю.