Слухачі інформаційного вебінару Великобагачаської районної  філії Полтавського обласного центру зайнятості почули корисну інформацію про освітні портали для самоосвіти. 

Клієнтам служби зайнятості цими днями пропонуються інформаційні  вебінари на тему: "Навчання онлайн. Освітні портали". 

Онлайн-спілкування з безробітними з цієї тематики провели фахівці зокрема Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості, Великобагачанської, Зіньківської, Лохвицької  районних філій Полтавського обласного центру зайнятості та інші.  

Фахівці служби зайнятості розповіли зокрема про можливості для індивідуального онлайн-навчання на базі «Освітнього порталу» Державної служби зайнятості  https://skills.dcz.gov.ua/ та інших сайтах.

  Для населення  тут розміщено, наступні матеріали: «Інформаційний семінар з загальних питань зайнятості», «Створення резюме»,«Розпочни власний бізнес», «Інформація для роздумів при пошуку роботи за кордоном» та багато іншої корисної інформації.

РROMETEUS (https://prometheus.org.ua)

 Перший та найбільший проект безкоштовної освіти для всіх та кожного в Україні.

ДІЯ. Цифрова освіта (https://osvita.diia.gov.ua)

Платформа з навчання цифрової грамотності. Ви зможете ефективно та безпечно використовувати сучасні цифрові технології в роботі та навчанні, в професійному та особистісному розвитку.

 

Ознайомилися слухачі також з іншими ресурсами, зокрема порталом безкоштовних навчальних онлайн-курсів COURSERA https://www.coursera.org/   

Портал COURSERA - це навчання у провідних університетів і компаній, можливість для безробітних безкоштовно навчатися за обраним курсом й отримати сертифікат. 

Освітня платформа COURSERA відкрила через Державну службу зайнятості безкоштовний доступ до своїх освітніх програм для безробітних громадян. Мета ініціативи - допомогти працездатним працівникам розвинути додаткові знання та навички для працевлаштування.

Слухачі дізналися, як користуватися порталом, як отримати долступ до реєстрації та зареєструватися, обрати курс тощо. 

 

По завершенні заходів бажаючі могли індивідуально проконсультуватися з фахівцями, поставити запитання, які їх цікавлять, та отримати  відповіді.