На Полтавщині, як вже повідомлялося, стартував проєкт «Покращення інституційного потенціалу Державної служби зайнятості для посилення якості послуг, що надаються безробітним, включаючи ВПО та представників вразливих груп населення».  

Реалізують його ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH у партнерстві з Державною службою зайнятості.

В рамках проєкту 21 квітня розпочався цикл тренінгів в онлайн-режимі для фахівців служби зайнятості Полтавської області – кар’єрних радників і консультантів роботодавців. Навчання проходять двічі на тиждень. Тренінги передбачені як загального характеру, так і для кожної групи спеціалістів окремо.

Учасників першого тренінгу привітала керівник проєкту Наталія Кругла.

Тренер Дар’я Коробцова запропонувала слухачам – консультантам роботодавців – тему «Сучасний рекрутинг: алгоритм дії «Що? Де? Коли?». Колеги обговорили недоліки та переваги кожного напряму пошуку працівників, головні етапи рекрутингу, внутрішні і зовнішні ресурси пошуку співробітників, потрібних роботодавцю тощо.

Кар’єрним радникам локальний координатор проєкту Марина Ладиженська розкрила тематику про використання коучингу в роботі з людьми і зацікавила коучинговими вправами.

Слухачі вивчали, чим коучинг відрізняється від інших видів консультування, які практиктичні методики можна застосовувати на роботі та інше.

Залучення до роботи в професійних групах та індивідуальні консультування учасників експертами програми підвищить кваліфікацію, професійні навички відібраних кар’єрних радників і консультантів роботодавців, які працюють у службі зайнятості, сприятимуть більш якісному наданню соціальних послуг клієнтам.