У Решетилівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості провели тематичний семінар для безробітних "Сучасні технології пошуку роботи".

Родзинкою стало те, що присутніх спонукали до активної участі, вчили не тільки шукати джерела інформації про вакансії, але й ефективно користуватися ними, аналізували помиилки й запитання, з якими стикаються люди, які шукають роботу.  

Одним з найважливіших моментів під час пошуку роботи є знання джерел про вакансії та вміння правильно їх використовувати. При достатній кількості таких джерел, людина забезпечена активною діяльністю на ринку праці та успіхом у пошуку роботи.  

Це не лише вивчення оголошень про роботу в ЗМІ, в мережі інтернет чи в центрі зайнятості, а й безпосереднє звернення до працедавця, відвідування ярмарків вакансій, звернення до родичів, знайомих, друзів. Вміння користуватися цими джерелами дозволяє відшукати не тільки актуальні вакансії, але й «приховані» (такі, що з`являться найближчим часом). Метою таких тренінгів є ознайомлення учасників з основними джерелами інформації про вакансії, їх перевагами і недоліками, необхідністю їх щоденного опрацювання.

Тренінг пройшов у форматі діалогу. Керівник семінар Юлія Джос залучала учасників заходу до практичних вправ: практична вправа «Візитівка», «Обмін досвідом»,  «Аудит», «Мозковий штурм» тощо.