Серцем групи компаній «Глобино» є Глобинський м'ясокомбінат, який працює лише з 1998 року, але за цей час уже увійшов до трійки лідерів м’ясного ринку України.      З самого початку діяльності комбінат відрізняється високою якістю організації роботи, а найновіше обладнання дозволило досягти високої технологічності виробничих процесів. Все це створило надійний фундамент як для якісного розвитку, так і для розширення виробництва.

«Глобино» — це сучасна група компаній, яка поєднує в собі шість незалежних підприємств під однойменною торговою маркою.

У 1998 році було засновано «Глобинський м'ясокомбінат» — невеличку бійню з добовою продуктивністю до 2 тонн м'яса.

На сьогодні це один з найпотужніших м'ясокомбінатів України, з чисельністю 2,5 тисяч працюючих , що виробляє понад 100 тонн м'ясної продукції на добу.

«Глобинський м'ясокомбінат» відрізняється своїм постійним динамічним розвитком в умовах сучасної ринкової економіки. Завдяки бездоганній якості своєї продукції, використанню нових технологій та професійній роботі колективу, торгова марка «Глобино» заслужила довіру як з боку споживачів, так і ділових партнерів та привела свій бренд на провідні позиції.

«Глобинський м'ясокомбінат» - підприємство з багатими виробничими традиціями, яке на сьогоднішній день входить до трійки найкращих і найпотужніших виробників м'ясної продукції в нашій країні. Підприємство також відоме далеко за її межами і всіляко сприяє формуванню позитивного іміджу України в Європі.

Асортимент компанії «Глобинський м'ясокомбінат» включає близько 200 найменувань продукції. Це варені ковбаси і сосиски, варено-копчені та напівкопчені, сиров'ялені та сирокопчені ковбаси, шинка, а також м'ясні та курячі делікатеси.

Група компаній «Глобино» здійснює безкоштовне транспортне підвезення працівників до власних підприємств.

 

Адреса підприємства: м. Глобино, вул. Володимирівська, 228

Електронна адреса: personal@globino.ua

Телефон ВК:  (05365) 246-75

 

 

У разі наявності можливих неточностей та некоректності інформації, будемо вдячні за повідомлення на електронну адресу:  05rabot@czpoltava.gov.ua