З метою сприяння в офіційному працевлаштуванні громадян, ознайомлення їх з актуальними вакансіями місцевих роботодавців та соціально відповідального бізнесу України в цілому, а також з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми 30 липня 2021 року в Пирятинський районній філії Полтавського обласного центру зайнятості був організований семінар, на який запросили представників Пенсійного фонду України та Пирятинського бюро правової допомоги.

Заступник начальника відділу обслуговування громадян Сервісного центру ПФУ м. Пирятин О.Мамедова в своєму виступі приділила особливу увагу новаціям, які відбуваються в роботі ПФУ. Наприклад, про спрощення доступу до послуг у результаті впровадження цифрових технологій(створення Особистого кабінету на веб-порталі ПФУ, сервіс «Автоматичне призначення пенсій») . Велике зацікавлення у присутніх викликав новий сервіс- електронний реєстр листків непрацездатності.

Фахівець наголосила на перевагах  задекларованої праці та вплив незадекларованої праці на майбутнє людини.

Представник Бюро правової допомоги розповіла про правові аспекти цього питання, а саме , як і наслідки для роботодавця можуть бути, коли той свідомо йде на порушення законодавства, куди звертатися людині, якщо роботодавець відмовляє в офіційному працевлаштуванні та інше.

Під час заходу присутні мали можливість проконсультуватись з питань, що їх цікавлять. Учасники семінару отримали інформаційні буклети, з питань порушених на заході.