Ніхто не створює корупцію - вона, як і культура, виникає сама собою внаслідок того, що люди бачать в ній легкий шлях вирішення свого питання в будь-якій сфері суспільного життя, адже хабарництво часто стає спрощеним варіантом вирішення проблеми.
Враховуючи актуальність проблеми подолання корупції, в Горішньоплавнівському управлінні Кременчуцької філії Полтавського обласного центру зайнятості щомісячно проходять заняття з даного напрямку.
Так, 12 вересня 2025 року з працівниками Управління було проведено планове тематичне заняття на тему «Базові принципи та елементи антикорупційної політики в Україні».
Під час заняття начальник Горішньоплавнівського управління Світлана ВЛАСЕНКО наголосила, що базові принципи антикорупційної політики в Україні включають:
- оптимізацію функцій держави та місцевого самоврядування;
- цифрову трансформацію;
- прозорість діяльності;
- створення зручних законних альтернатив корупційним практикам;
- невідворотність відповідальності та формування суспільної нетерпимості до корупції тощо.
Підсумовуючи заняття, Світлана ВЛАСЕНКО зауважила, що ефективні запобігання та протидія корупції неможливі без злагодженої роботи всіх державних органів та особистої усвідомленості кожного громадянина України.