Від того, яку професію обирає сьогоднішній школяр залежить і його власне майбутнє, і майбутнє всієї країни.  Часто молоді люди не приділяють належної уваги професіям,  дійсно потрібним на ринку праці. Це призводить до перевиробництва деяких фахівців та нестачі інших, тобто до дисбалансу робочої сили. Тому питання вибору  майбутньої професії  надзвичайно важливе і непросте.

Під час проведення профінформаційного групового заходу «Моя майбутня  професія» учні  8-х класів Гребінківської ЗОШ І-Ш ст. № 4 визначили, що важливо враховувати при виборі професії.  Це власні інтереси та нахили, здібності, бажання здобувати знання, стан здоров’я та потреби на ринку праці. Також приділили увагу і помилкам при виборі професії.

В ході уроку було презентовано учнівський плакат «Мапа професій мого міста (району)», який підготувала учениця 8-Б класу Сорока Каріна, та разом із учнями було визначено «ТОП – 10 найпопулярніших професій мого міста (району)».  Також діти презентували плакати «Дерево професії» моєї сім’ї.

Заняття було цікавим та змістовним.