Працівники Лохвицької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості спільно з партнерами з Лохвицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 10 червня у Лохвицькій районній філії провели для безробітних громадян семінар на тему «Прийомна сім’я та дитячі будинки сімейного типу, як альтернативна форма самозайнятості».


Присутніх поінформовували, що дитячий будинок сімейного типу це - окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Загальна кількість дітей у дитячому будинку сімейного типу не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних дітей.
Постановою Кабінету Міністрів України № 564 від 26 квітня 2002 року «Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу» регулюється порядок створення дитячих будинків сімейного типу та влаштування в них дітей.
Фахівеці повідомили присутнім про умови створення дитячого будинку сімейного типу, необхідні для цього документи, фінансове та матеріальне забезпечення батьків-вихователів тощо.