Профінформаційний семінар для клієнтів пробації.  

15 січня 2020 року, фахівець відділу активної підтримки безробітних Полтавської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості Надія Максименко разом із представниками Державної установи «Центру пробації» в Полтавській області Полтавського районного відділу провели для зареєстрованих безробітних профінформаційний масовий захід на тему: «Основні правила безпечної трудової міграції та працевлаштування сьогодні».

Фахівці філії на постійній основі проводять семінари-тренінги для ознайомлення, що сприяють обізнаності безробітних в різних напрямках правового та інформаційного поля. Під час масових інформаційних заходів зареєстровані безробітні мають змогу в спокійній атмосфері поставити питання, які їх цікавлять та отримати ґрунтовні відповіді на них.

 

Сучасна служба зайнятості допомагає всім бажаючим пізнати нормативну та правову базу нашої країни в різних напрямках. Як кажуть: «Що знаєш, що вмієш, те за плечима не носить», тому Полтавська міськрайонна філія Полтавського обласного центру зайнятості постійно проводить семінари й виїзді заходи, присвячені поширенню юридичної та правової інформації.