Настало літо, тож за кілька днів школярі вже насолоджуватимуться найдовшими канікулами.

Про те, як цікаво, змістовно і з користю провести вільний час і дізнатися багато потрібних у майбутному речей про самих себе і широкий навколишній світ, зокрема й безпечне та пізнавальне користування Інтернет-ресурсами, учні Степанівської школи почули під час онлайн-спілкування з фахівцем Семенівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості  Тетяною Баранцовою та керівником відділу Семенівське бюро правової допомоги Тетяною Новобранець.

Дистанційну зустріч оранізували з учнями 6- 9 класів Степанівського закладу загальної середньої освіти. 

Як більше дізнатися про світ професій та про власну професійну спрямованість, хлопцям і дівчатам розповідала Тетяна Баранцов. Під час заходу вона ознайомила учнів не лише із послугами служби зайнятості – це працевлаштування, організація громадських і тимчасових робіт, професійне навчання, а й порадила, як провести літній час із користю, а саме – знайомство із мобільним додатком Центр професійної орієнтації, де учні мають можливість дізнатися про світ професій, ким стати в майбутньому та дізнатися про навчальні заклади.

Також увагу учнів акцентували на можливості пройти професійне тестування за допомогою Платформи «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа», яка в цьому році стала загальнодоступною. Всі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно без відвідування центру зайнятості. За результатами повного тестування програма надає індивідуальні рекомендації щодо схильності особи до конкретних професій відповідно із особистими інтересами, із зазначенням відсотка відповідності.

За допомогою Платформи «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» надається можливість отримати у он-лайн форматі послуги з профорієнтації всім бажаючим, які потребують:

визначення власних професійних інтересів, здібностей;

вибору або зміни професії;

визначення психологічних схильностей;

обрання свого кар’єрного шляху.

Розмову продовжила Тетяна Новобранець, яка розповіла учням про безпечне користування інтернет – ресурсами. Дітям показали слайди, що розкривають потенційну небезпеку в Інтернет просторі, а саме – психологічний тиск, образи, шахрайство, торгівлю людьми, дитячу працю. Зі школярами також обговорювали ознаки комп’ютерної залежності.

Наприкінці заходу фахівці побажали юним слухачам добре провести літо та користуватися лише безпечними Інтернет-сайтами.