В Гадяцькій міськрайонній філії Полтавського обласного центру зайнятості 24 травня відбувся плановий семінар для спеціалістів філії з питань запобігання корупції на тему «Хабарництво, як складовий елемент корупції».

Тематичне спілкування в колективі організоване з метою дотримання Закону України «Про запобігання корупції», неухильного його виконання, недопущення корупційних правопорушень і підтримання позитивного іміджу служби зайнятості.

Короткостроковий семінар, на якому розглядалися правові наслідки хабарництва серед працівників служби зайнятості, провів провіднй юрисконсульт Гадяцької міськрайонної філії Костянтин Липівець.  

Хабарництво, як складовий елемент корупції, на жаль, є комплексною, політичною, соціальною, економічною та культурною проблемою. Тобто соціальним феноменом сучасного суспільства. Тому це питання вимагає всебічного вивчення, воно актуальне в усіх сферах діяльності державних органів і служба зайнятості не є винятком.

У роботі семінару  взяли  участь 18 фахівців на чолі з директором філії Любов’ю Різун і заступником директора Світланою Бобровою.