Лубенська міськрайонна філія Полтавського обласного центру зайнятості постійно співпрацює з соціальними партнерами при проведенні цікавих і потрібних клієнтам служби зайнятості заходів. Усі зустрічі анонсуються заздалегідь.

До участі у семінарах запрошуються представники районної адміністрації , органів місцевого самоврядування, благодійних організацій , представники роботодавців, юридичних і соціальних установ.
Мета таких заходів - надати населенню максимум потрібної інформації для вирішення проблемних питань, бо лише спільними зусиллями та координацією дій можна допомогти у розв’язанні проблеми соціальної захищеності громадян і  подолання безробіття.

Так, нещодавно у приміщенні філії центру зайнятості відбувся організований службою зайнятості семінар на тему: «Сучасні можливості створення прийомних сімей. Прийомна сім’я як альтернативна форма виховання дитини», який провели представники Лубенського міського і районного центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Незайняте населення району під час семінару поінформували про те, що на даний момент в  Україні є велика кількість дітей, які  не мають батьків, живуть у будинках дитини, інтернатних закладах.  Діти-сироти і позбавлені батьківського піклування чекають на сім’ю, яка прийме їх і буде любити і оберігати.

Метою даного семінару  було викликати інтерес до теми, допомогти прийняти рішення про створення прийомної сім’ї чи дитячого будинку сімейного типу, почати підготовку бажаючих до здійснення функцій прийомних батьків і  батьків-вихователів.  

Прийомна сім’я – це сім’я (або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі), що добровільно за плату взяла на виховання та для спільного проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Це реальна зайнятість і отримання грошового забезпечення для дорослих і шанс знайти нову родину дітям.

Прийомна сім’я  та дитячий будинок сімейного типу - шанс для тих, хто любить дітей, прагне працювати вдома, реалізувати свої батьківські та педагогічні здібності і допомогти влаштувати долю дитини, спираючись на підтримку держави.