Так, з перевізниками Миргорода проведена нарада, де  роботодавців інформували роботодавців про застосування вимог чинного законодавства про працю та охорону праці. 

Перевізників закликали  зробити крок назустріч суспільству – легалізувати зайнятість населення та відмовитись від виплати зарплати «в конвертах». Пояснювали, що це дозволить зняти соціальну напругу, а громадянам – отримати реальну соціальну підтримку.  Нагадали, що у випадку ігнорування цієї рекомендації до керівників підприємств і приватних підприємців контролюючі органи будуть вимушені застосовувати всі заходи впливу в межах їх компетенції.

У Зінькові в приміщенні районної філії Полтавського обласного центру зайнятості пройшов відеосемінар з роботодавцями Машівки і Зінькова, які працюють у галузі транспортних перевезень. 

Підприємців і представників транспортних підприємств ознайомили з місцевим ринком праці, визначили шляхи спільних дій щодо подальшої легалізації «тіньової» зайнятості. Також учасників заходу попередили про те, що у суб’єктів господарювання, в яких спостерігатиметься високий ризик використання нелегальної праці, будуть проведені інспекційні заходи, а при виявленні незадекларованих працівників – застосовуватимуться штрафні санкції.

У рамках інформаційної кампінії в Гадячі соціальні партнери провели вебінар для роботодавців, які працюють в сфері транспорту.

Під час спілкування з суб’єктами господарювання фахівці поінформували перевізників про ризики нелегальної праці та обов’язковість дотримання карантинних вимог безпеки.