У Карлівськйї районній філії Полтавського обласного центру зайнятості у серпні пройшов семінар на тему «Прозорі та чесні нарахування плати за комунальні послуги». 

Виконуючи загальнонаціональний правопросвітницький проект #«Я МАЮ ПРАВО!» та інформаційні кампанії #ЧеснаПлатіжка, #ВідповідальнеБатьківство , керівник відділу Карлівське бюро правової допомоги Полтавського МЦ з НБВПД Дмитро Плахотничий провів для клієнтів  служби зайнятості  семінар з темватики, що хвилює усіх. 

З різних причин вартість опалення у різних областях України відрізняється, хоча вартість газу для всіх однакова. Тому для врегулювання даного питання на сайті Міністерства юстиції України є онлайн - калькулятор розрахунку чесної платіжки, за його допомогою можна самостійно вирахувати оплату за спожиті тепло и воду. Про це дізналися учасники зібрання. 

Також юрист надав роз’яснення стосовно того, що, згідно з Сімейним кодексом України, батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття. Той з батьків, з кого присуджено стягнення аліментів на дитину, а також той, до кого вимога про стягнення аліментів не була подана, зобов'язані брати участь у додаткових витратах на дитину, що викликані особливими обставинами (розвитком здібностей дитини, її хворобою, каліцтвом тощо).

Учасникам розповіли про розмір та порядок стягнення аліментів на утримання дітей у твердій грошовій формі та у частці від заробітку (доходу).

По завершенню семінару присутні мали змогу проконсультуватися з юристом та отримати кваліфіковані відповіді на свої питання.