Проблема корупції в українському суспільстві залишається більш ніж актуальною, незважаючи на низку вагомих законодавчих кроків, зроблених державою у боротьбі з цим ганебним явищем. Найсуттєвішим корупційним ризиком у державному органі є виникнення конфлікту інтересів.

Тому, з метою підвищення правової освіченості та з метою не допущення виникнення конфлікту інтересів у працівників Карлівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості 31 серпня фахівчиня Карлівського  бюро правової допомоги Сніжана Вітюгіна провела семінар на тему «Що потрібно знати про конфлікт інтересів».

Спеціаліст правової допомоги зазначила покроковий алгоритм дій, який необхідно вчинити для врегулювання або запобігання конфлікту інтересів:

  1. Впевнитися в тому, що Ви дійсно маєте конфлікт інтересів;
  2. Повідомити свого керівника про те, що у Вас є реальний чи потенційний конфлікт інтересів до кінця наступного робочого дня від моменту, коли Ви дізналися про конфлікт;
  3. Для того, щоби повідомити про конфлікт інтересів свого керівника або Національне агентство з питань запобігання корупції, скористатися зразками;
  4. Передати повідомлення керівнику або надіслати його до Національного агентства з питань запобігання корупції.

В ході семінару-навчання всі присутні отримали вичерпні відповіді на поставлені питання.