29 жовтня 2021 року в Машівській районні філії Полтавського обласного центру зайнятості проведений семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України для безробітних громадян, які перебувають на обліку. 

Участь у заході взяли: Науменко Петро Петрович – заступник начальника 8-го відділу Полтавського регіонального центру комплектування та соціальної підтримки, Субота Дмитро Олександрович – офіцер відділу ПРТЦК та СП.

Петро Науменко розповів присутнім про основні вимоги до кандидатів, які бажають укласти контракт із ЗСУ, умови і терміни контрактної служби, соціальні гарантії для військовослужбовців та їхніх сімей, побутові умови тощо. Надав інформацію про професії, які зараз найбільш потрібні Збройним силам, вакансії у військових частинах.

Під час зустрічі Дмитро Субота поінформував слухачів стосовно особливостей служби, зокрема і в зоні АТО, особливостей підписання контракту, проходження навчання та військової служби за контактом.

Гості наголосили на популяризації служби за контрактом, адже це не тільки високошанована суспільством сфера діяльності, але й стабільний та досить високий рівень матеріальної забезпеченості, гарантований соціальний захист.