Решетилівська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості спільно з Решетилівським бюро правової допомоги 19 листопада організували і провели для працівників філії семінар-навчання на тему: ”Практичне застосування норм Закону України “Про запобігання корупції”.

У роботі семінару  взяли  участь 9 фахівців на чолі з директором філії Оксаною Ласько та заступник начальника відділу бюро правової  допомоги  Олег Шкурупій.

Мета заходу – підвищення рівня обізнаності фахівців філії у сфері застосування положень Закону України “Про запобігання корупції”, а також  уміння використовувати набуті знання при оцінці конкретної ситуації.

 Під час семінару-навчання юрист роз’яснив присутнім сутність і поняття  корупції; основні методи та заходи запобігання корупційним та пов’язаних з корупцією правопорушенням; принципи та функції діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції.

Особливу увагу звернув на поняття конфлікту інтересів, причини його виникнення та шляхи подолання, а також на відповідальність у зв’язку із вчиненням корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Підбиваючи підсумок семінару, директор філії Оксана Ласько  акцентувала увагу на встановлені антикорупційним законодавством заборони та обмеження , а також  наголосила на неухильному дотриманні норм і вимог законодавства України. 

 Учасники семінару отримали відповіді на поставлені питання, які їх цікавили.

 Семінар пройшов із використанням відеозв’язку ZOOM.