Представники Управління Держпраці у Полтавській області взяли участь в семінарі-нараді з працівниками КП «Теплоенерго». 

Про це повідомили в Управлінні Держпраці. 

На семінарі-нараді розглядались питання професійного навчання, навчання з питань охорони праці тощо. До присутніх доведений порядок організації навчання та спеціального навчання з питань охорони праці, кому його необхідно проводити та різницю між ними. 

Працівникам підприємства  роз’яснили їхні права та обов’язки під час проведення робіт і обговорили питання виробничого травматизму на підприємствах машинобудівної та будівельних галузей.

Під час проведення семінару зазначалося, що однією із складових ефективної роботи з профілактики виробничого травматизму є належна підготовка, навчання та підвищення кваліфікації працівників зокрема і з охорони праці. 

На семінарах з роботодавцями також періодично роз'яснюється необхідність офіційного працевалштування працівників і надання людям належних соціальних гарантій. 

Полтавське підприємство теплового господарства є соціальним партнером служби зайнятості, на його виробничій базі здійснюється професійне навчання безробітних за професією "оператор котельні". Слухачі, які успішно пройшли навчання, працевлаштовуються на підприємство згідно з трудовим законодавством.