Що потрібно знати про конфлікт інтересів, розповіли на тематичному семінарі, спільному з бюро правової допомоги, працівникам Карлівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Проблема корупції в українському суспільстві залишається актуальною, незважаючи на низку вагомих законодавчих кроків, зроблених державою у боротьбі з цим ганебним явищем. Найсуттєвішим корупційним ризиком у державному органі є виникнення конфлікту інтересів.

Тому, з метою підвищення правової освіченості та недопущення виникнення конфлікту інтересів у працівників Карлівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості фахівчиня Карлівського бюро правової допомоги Снежана Витюгина Сніжана Вітюгіна провела семінар на тему «Що потрібно знати про конфлікт інтересів».

Фахівчиня правової допомоги роз'яснила поняття, види та ознаки конфлікту інтересів, а також зазначила алгоритм дій, який необхідно вчинити для врегулювання або запобігання конфлікту інтересів:

1) впевнитися в тому, що Ви дійсно маєте конфлікт інтересів;

2) повідомити свого керівника про те, що у Вас є реальний чи потенційний конфлікт інтересів до кінця наступного робочого дня від моменту, коли Ви дізналися про конфлікт;

3) для того, щоби повідомити про конфлікт інтересів свого керівника або Національне агентство з питань запобігання корупції, скористатися зразками;

4) передати повідомлення керівнику або надіслати його до Національного агентства з питань запобігання корупції.

Після заходу діяв консультаційний пункт доступу до правової допомоги, де всі охочі отримали правову інформацію з питань порядку обчислення страхового стажу, порядку надання щорічної відпустки, порядку звільнення вагітної жінки у зв’язку з закінченням строкового трудового договору.