У приміщені Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості пройшов інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО. 

На зустріч запросили начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги бюро з надання БВПД Світлану Терещенко, яка висвітлитла для присутніх тему прав військовослужбовців в Україні.

Юрист пояснила, на яку правову підтримку та допомогу можуть розраховувати військові, наголосила на трудових гарантіях для них, детально розповіла про трудовий стаж і пенсійне забезпечення для таких громадян.

Правозахисниця наголосила, що кожен громадянин у нашій державі може отримати правову консультацію задля вирішення своєї життєвої проблеми, скористатися допомогою адвоката чи юриста, звернувшись за правовою допомогою у найближчий місцевий центр чи бюро правової допомоги. Адреси таких центрів та бюро можна подивитися на сайті організації за посиланням тут: http://www.legalaid.gov.ua/tsentry/

Юрист зауважила, що безоплатна правова допомога має власні онлайн сервіси та мобільний додаток, який можна завантажити на свій смартфон, щоб мати постійний та зручний доступ до послуг правової допомоги.

 

Зображення може містити: одна або кілька осіб, люди сидять та у приміщенні