У нинішніх умовах резюме стало обов’язковим атрибутом процесу працевлаштування претендента на робоче місце. Вдало складене резюме – кращий спосіб самопрезентації роботодавцю і служить основою для запрошення вас на співбесіду.

Саме з метою інформування клієнтів служби зайнятості про можливість написання вдалого резюме завідувач сектору активної підтримки безробітних Семенівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Тетяна Баранцова провела вебінар на тему: «Секрети створення резюме: як скласти резюме, щоб досягти успіху».

Під час заходу присутні дізнались, що основна мета резюме – привернути увагу до себе, свої трудових навчиок, досвіду при першому знайомстві, справити сприятливе враження й спонукати роботодавця запросити на співбесіду.

Слухачів вебінару ознайомлено з структурою резюме та основними вимогами до написання резюме; метою складання супровідного листа, основним завданням якого є показати, чому саме шукач підходить на дану вакансію, чому саме його резюме варто розглянути.

Також присутніх поінформували про електронні сервіси ДСЗ https://www.dcz.gov.ua/ та Освітній портал ДСЗ https://skills.dcz.gov.ua/, за допомогою яких можна створити вдале резюме для прискорення свого працевлаштування.