Про ризики нелегальної міграції розповіли на семінарі тимчасово непрацюючим жителям Шишацької громади. 

Для ефективного роз’яснення основних ризиків, які можуть виникнути при нелегальному працевлаштуванні за кордоном, та правових засад легального працевлаштування, 3 червня фахівчиня правової допомоги Шишаччини Полтавського місцевого центру за надання безоплатної вторинної правової допомоги Катерина Малаш провела для безробітних, що перебувають на обліку в Шишацькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості, семінар на тему «Ризики нелегальної трудової міграції».

Ведуча семінару акцентувала увагу на питаннях трудової міграції та її видах. Наголосила на тому, як важливо шукачам роботибути достатньо поінформованими про всі небезпеки, які можуть виникнути в процесі підготовки до виїзду для працевлаштування за кордоном та навчитись свідомо обирати легальне працевлаштування як в Україні, так і в інших країнах.  Адже людина, яка нелегально працює за кордоном, підпадає під загрози примусової праці, насильства, трудового рабства, торгівлі людьми. Тому не варто віддавати своє право вільного вибору в чужі руки.

По завершенні заходу діяв консультаційний пункт доступу громадян до правової допомоги, де всі бажаючі отримали консультації з юридичних питань.