Для підвищення обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування у Лубенській міськрайонній філії Полтавського обласного центру зайнятості  відбувся семінар за темою: «Ризики нелегальної трудової міграції».  

 Фахівець філії Юлія Наконечна ознайомила безробітних зі станом трудової міграції та актуальністю проблеми, ознаками, формами та етапами торгівлі людьми в Україні.

Зустріч пройшла на участі представника благодійної організації «Світло надії» Іванни Данилишиної.

Під час семінару слухачі отримали поради: як треба правильно збиратися у подорож, як відрізняти сумнівні оголошення про працевлаштування, на що  звернути увагу, щоб не потрапити в неприємні ситуації.

При виконанні вправи «Міфи та факти», слухачі зрозуміли, наскільки стереотипи дають несправжнє уявлення про реальну дійсність.

Наприкінці семінару фахівці наголосили на основних засадах правової захищеності мігрантів, повідомили про діяльність консульських установ, міжнародних організацій та повідомили номера телефонів гарячих ліній, на які можна телефонувати у разі потреби. 

Усі учасники отримали інформаційні матеріали та мали змогу зробити дзвінок на національну гарячу лінію з протидії торгівлі людьми за номером 527 для отримання безкоштовної консультації.