Для отримання громадянами актуальної правової інформації служба зайнятості та система надання правової допомоги проводять спільні заходи.

Нещодавно головний юрист відділу «Пирятинське бюро правової допомоги» Лубенський місцевий центр БПД Сергій Савченко провів  семінар для безробітних у Пирятинській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості на тему: "Молодіжне безробіття в Україні". 

Фахівець бюро обговорив з учасникам заходу найсуттєвіши причини безробіття серед молоді: відсутність професійних стандартів, досвіду роботи, недостатня професійна орієнтація на всіх рівнях і низька підприємницька активність молодих людей, велика кількість працюючих пенсіонерів, корупція на ринку праці та інші.

Значний рівень безробіття молодих людей говорить про нестабільне становище економіки в країні й негативно позначається на соціально - економічній сфері життя. Розглянуте питання має безліч причин, тому неможливо знайти єдино правильне рішення для їх подолання. 

Наприкінці заходу фахівець бюро надав роз’яснення, як отримати безоплатну правову допомогу, які надає бюро правової допомоги та зазначив, що будь-яка особа може скористатися послугами безкоштовних юристів та адвокатів системи БПД.