Профконсультант Решетилівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Юлія Джос і фахівець управління Держпраці у Полтавській області в Решетилівці Дмитро Момот провели черговий  «Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості».

У ході семінару роз’яснені  поняття і правові нормативи робочого часу і часу відпочинку, встановлення випробувального терміну при прийнятті на роботу, додаткові гарантії для працівників. 

Під час заходу Юлія Джос поінформувала присутніх про права та обов’язки безробітних, основні послуги служби зайнятості та сучасні підходи до їх отримання, електронні сервіси Державної служби зайнятості. Зупинилася на питанні запобігання дискримінації та гендерній нерівності при влаштуванні на роботу, розповіла про переваги легальної зайнятості, про попит та пропозиції робочої сили з урахуванням професійно-кваліфікаційного рівня громадян, ознайомила слухачів із станом ринку праці. 

На завершення учасники заходу мали змогу особисто поспілкуватись з фахівцями та отримати кваліфіковані відповіді на запитання, які їх цікавили.