Питання застосування антикорупційного законодавства, складання та подання «антикорупційних» декларацій за 2015 рік розглядалися протягом першого кварталу під час проведення семінарів для посадових осіб Гадяцького районного центру зайнятості. Зокрема, 10 березня 2016 року черговий захід щодо підготовки декларування доходів та витрат за 2015 рік провела провідний юрисконсульт центру зайнятості Оксана Рудецька за участю 24 фахівців служби зайнятості.

Особливу увагу юрисконсульт звернула на складання декларації стосовно доходів та витрат посадовими особами юридичної особи публічного права, надала практичну допомогу з питань організації заповнення декларації посадовою особою, уповноваженої на виконання функцій держави за 2015 рік.

В ході проведення тематичного заняття надані методичні рекомендації щодо заповнення та подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік.

Оксана Рудецька інформувала присутніх про чинність та актуальність положень антикорупційного законодавства, які регулюють питання фінансового контролю. Надала роз’яснення щодо віднесення відповідних категорій посадових осіб до суб’єктів декларування та строки подання декларації. В ході викладу основного матеріалу юрисконсульт детально зазначила які саме відомостімають бути внесені при декларуванні, поетапно проаналізувавши кожний з розділів «антикорупційної» декларації.

Окремо увагу на семінарі приділено питанням своєчасного подання декларації посадовими особами, а також подання ними достовірних відомостей, у відповідності до чинного законодавства. Наголошено, що відповідно до ч. 7 ст. 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» перевірка факту своєчасності подання декларації здійснюється протягом п'ятнадцяти робочих днів з дня, в який така декларація повинна бути подана.

Станом на 31 березня 2016 року всі 27 працівників районного центру зайнятості подали за місцем роботи свої декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік.