Працівники служби зайнятості та системи надання правової допомоги постійно проводять спільні заходи для клієнтів і відвідувачів служби зайнятості з метою надання населенню актуальної правової інформації. Так, протягом одного дня, в кількох районних філіях діяли пункти доступу громадян до безоплатної правової допомоги. 

Так, 20 жовтня 2021 року, працівник відділу «Пирятинське бюро правової допомоги» Лубенського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги Лубенський місцевий центр БПД Юлія Дейман провела дистанційний прийом громадян в Пирятинській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Фахівець БПД провела консультування громадян - відвідувачів центру зайнятості. За особистою консультацією до працівника системи безоплатної правової допомоги звернулося 2 клієнта, питання яких стосувалося соціального та сімейного законодавства.

Юрист зазначила, що будь-яка особа може скористатися послугами безкоштовних юристів та адвокатів системи БПД. Тож, за будь-яких правових питань звертатися до Пирятинського бюро правової допомоги за адресою: вул.Соборна, 41, 1 пов., тел. (053-58) 3-22-54 або до Єдиного контакт-центру системи Безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України) за номером: 0-800-213-103.

Також 20 жовтня, заступник начальника "Хорольського бюро правової допомоги" Лубенський місцевий центр БПД Людмила Коман провела прийом громадян в дистанційному пункті доступу до безоплатної правової допомоги в приміщенні Хорольської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості, де надала роз’яснення з правових питань для всіх бажаючих. Крім того, ознайомила присутніх з послугами, які можна отримати в Хорольському бюро та наголосила на можливості скористатися електронними сервісами Міністерства юстиції у приміщенні установи.

Того ж дня працівник Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Вікторія Горбатко провела дистанційний пункт прийому громадян в Лубенській міськрайонній філії Полтавського обласного центру зайнятості. Фахівець розповіла про можливості звернення до системи БПД за правовою допомогою. Під час прийому проконсультовано 3 особи, питання яких стосувались трудового законодавства.

Лубенський центр надання правової допомоги нагадує: отримати безоплатну юридичну консультацію або скористатися послугами безкоштовного адвоката можна, звернувшись до Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за поштовою адресою: 37500, м. Лубни, Полтавська обл. вул. Монастирська,17.