Прийняття на роботу є початком взаємин між роботодавцем і працівником, тому бажано одразу з’ясувати усі питання, що можуть виникнути у подальшому. 

Про права працівників при прийнятті на роботу днями розповіли на інформаційному семінарі відвідувачам Карлівської  районного філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Служба зайнятості постійно проводить тематичні заходи для ознайомлення клієнтів з інформацією правового характеру. Допомагають у цьому фахівці бюро правової допомоги. 

Отже, при прийнятті людини на роботу роботодавець має надати для ознайомлення колективний договір та правила внутрішнього трудового розпорядку, а також належним чином зафіксувати умови трудового договору та внести відповідні записи до трудової книжки.

Тож - на що саме потрібно звернути увагу в юридичному плані при такій важливій події для безробітної особи як влаштування на роботу,  та які права має працівник при прийнятті на роботу - розповіла фахівчиня Карлівського бюро правової допомоги Полтавського місцевого центру з надання БВПД Снежана Витюгина відвідувачам Карлівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості. 

По завершенні заходу діяв консультаційний пункт доступу до правової допомоги, де всі бажаючі отримали правову інформацію та роз'ясненн, у тому числі з трудового законодавства.