Для оперативного інформування шукачів роботи про умови проходження військової служби за контрактом у Чорнухинській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості відбувся черговий семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України. 

У заході взяли участь: представник Чорнухинського районного військового комісаріату - заступник військового комісара, начальник відділу комплектування та призову Дмитро Коваленко та безробітні громадяни, які перебувають на обіку у районній філії.

Представник військового комісаріату розповів про порядок відбору громадян на військову службу за контрактом та в резерв Збройних сил України, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу. Також ознайомив з основними вимогами до посад та пільгами і гарантіями, грошовим забезпеченням  для військовослужбовців рядового, сержантського складу за контрактом. Служити за контрактом можуть і жінки. 

Такі заходи проходять у рамках співпраці служби зайнятості та військового комісаріату для того, щоб допомогти безробітним швидше працевлаштуватися, а військовим частинам - укомплектувати свої посади.