З нагоди відзначення Дня соціальної справедливості 20 лютого 2018 року в Диканському НВК ім. М.В.Гоголя (опорна школа) проведено профінформаційний груповий захід «Моя майбутня ПРОФЕСІЯ».

Провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Диканської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Лариса Дмитренко, спільно з практичним психологом НВК Інною Рокотянською, провела профорієнтаційний УРОК для учнівської молоді.

На уроці Лариса Дмитренко активно використовувала «АТЛАС нових професій в Україні». Це дало змогу учням ознайомитися з новими, актуальними професіями на ринку праці  України.

 На уроці школярі опрацювали 20 найпопулярніших навичок, які найчастіше вимагаються роботодавцями від кандидатів на працевлаштування та 8 навичок, які повинен мати кожен у 18 років. Наприклад, такі, як вміння слухати та розуміти співрозмовника, працювати у команді, переконувати, володіти ораторським мистецтвом.

Під час заходу учні презентували «Дерево професій моєї родини» та розглянули «Барометр професій».

Під час проведення батлу «ТОП-10 навичок XXI сторіччя» старшокласники, разом з психологом, визначили, як доцільно здійснювати пошук роботи та опрацьовувати відповідну інформацію, орієнтуватися на результат, логічно мислити, аналізувати ситуацію тощо.

В процесі спілкування учні переглянули освітній серіал «Пошук роботи» та відеоролики із циклу «Вибір професії».

В рамках заходу старшокласникам було презентовано послуги Державної служби зайнятості, зокрема можливість пройти профдіагностичне тестування на «Платформі з профорієнтації та побудови кар’єри» (сервіс з тестування профорієнтаційних навичок та навичок) та за європейською методикою «Magellano Університет».