Фахівці Диканської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості продовжують активну профорієнтаційну роботу зі старшокласниками шкіл району.

Учнів ознайомлюють з різноманітними інформаційними матеріалами, зокрема, з атласом нових професій України та з професіями майбутнього, розширюють їх знання про світ професій, можливості набуття певної професії, розповідають про ринкоутворюючі підприємства району та перспективи працевлаштування.

У загальноосвітніх школах району проводяться профорієнтаційні уроки (6 березня - у Дібрівській ЗОШ). 13 та 27 березня проведено семінари для працівників закладів освіти у Великобудищанській ЗОШ та Диканському НВК ім. М.В.Гоголя. Учасники заходів ознайомлені з послугами, які надають фахівці служби зайнятості, зокрема з питань профорієнтації, проходження тестування за різними методиками, про освітній серіал «Вибір професії».

16 березня, на базі Диканського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Диканської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Лариса Дмитренко проведела профорієнтаційний захід для учнів 11-х класів «Моя майбутня професія». В заході взяли участь учні Стасівського НВК ім.М.К.Башкирцевої, Балясненської та Орданівської загальноосвітніх шкіл I-III ступенів.

21 березня проведено групову профконсультацію із застосуванням профдіагностичного обстеження для учнів Дібрівської ЗОШ.

22 березня, в рамках спільних заходів з орієнтації на службу в Збройних Силах України та в лавах Національної поліції України, Диканською районною філією Полтавського обласного центру зайнятості, спільно з Диканським районним військовим комісаріатом, Диканським відділенням поліції ГУНП в Полтавській області, відділом освіти райдержадміністрації проведено зустріч з учнями 11-х класів Диканського НВК ім.М.В.Гоголя. В ході заходу заступник військового комісара — начальник відділення комплектування Диканського райвійськомату Віталій Михно ознайомив випускників з навчальними закладами відповідного спрямування, умовами розподілу після навчання, висвітлив питання щодо надання соціальних пільг під час проходження служби, поповнення лав військового резерву Збройних сил України, умов проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України. Інспектор з ювенальної превенції-лейтенант поліції Диканського ВП ГУНП в Полтавській області Андрій Юдін ознайомив старшокласників з діяльністю національної поліції, з вимогами до кандидатів,які мають бажання вступити до спеціалізованих навчальних закладів, умовами вступу, посадами та актуальними вакансіями на сьогоднішній день.

23 березня в Диканській районній філії проведено День відкритих дверей. Послуги з питань профорієнтації отримали учні Великорудківської ЗОШ.

Маємо на меті продовжувати профорієнтаційну роботу в даному напрямку та максимально охопити відповідними заходами учнів 8-х - 11-х класів шкіл Диканського району.