Соціальні партнери служби зайнятості активно та професійно долучаються до важливої роботи. Зокрема до інформування громадськості про послуги служби зайнятості населенню та презентації послуг соціального захисту від держави.

Так, професійно і кваліфіковано надають інформацію на спільних семінарах клієнтам Великобагачанської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості представники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Олена Нагірна – начальник відділу соціальної роботи центру – в процесі ведення семінару компетентно відповідає на запитання присутніх. Запитань завжди багато, і стосуються вони різних аспектів життя. Це гендерна рівність, створення прийомних сімей, запобігання торгівлі людьми, робота для молоді, роль жінки в сучасних трудових відносинах та інше.

Робота з молоддю продовжується і на інших заходах  у Красногорівському професійно-технічному училищі, дитячому оздоровчому закладі «Соснова поляна», де долучається Вікторія Ізмайлова – фахівець із соціальної роботи центру СССДМ.

Яка ж мета співпраці півпраці з соціальними партнерами на спільних семінарах? Це - надання людям різнопланової інформації, роз’яснення норм чинного законодавства в різних сферах, упередження насильства в сім’ї та в житті, нелегальної зайнятості, торгівлі людьми тощо.