Майбутня професія і кар'єра - ось питання, що оволодівають думками багатьох старшокласників. Де він - шлях до успіху? Як не втратити свій шанс? З чого розпочати?

Отримати відповіді на ці запитання допомагають спеціалісти служби зайнятості під час проведення різноманітних профорієнтаційних заходів для учнівської молоді.

Інформування учнів про світ професій та фактори правильного вибору сфери професійної діяльності відбувається на профорієнтаційних уроках, презентаціях навчального закладу, майстер-класах, ярмарках професій, професіографічних екскурсіях, виїзних акціях центру зайнятості. Школярам постійно надаються групові та індивідуальні профконсультації з використанням різноманітних тестових методик, які допомагають учням у професійному самовизначенні.

27 лютого 2018 року в Піщанській гімназії було проведено профінформаційний груповий захід для молоді, у тому числі учнівської, «Професія моєї мрії» для учнів 8-11 класу. На заході були присутні 69 учнів.

На початку заходу виступила фахівець Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості. «Вибір професії - це важлива справа, це - друге народження людини і від цього вибору залежить все подальше життя. У кожного є свої особисті вимоги до майбутньої професії, але разом зі своїми схильностями та бажаннями необхідно врахувати ще й потреби ринку праці та можливості подальшого працевлаштування. Обрана професія повинна давати широкі можливості для професійного розвитку та бути перспективною у майбутньому», - саме це і намагалася донести до учнів Піщанської гімназії фахівець центру зайнятості.

Напередодні молодші школярі отримали завдання намалювати професії своїх родин, ким працюють члени їх сім’ї, а також зобразити професію, яка подобається їм. З великою відповідальністю і завзяттям діти поставилися до цього завдання і намалювали багато гарних малюнків.

Під час профінформаційного заходу школярі отримували й профконсультаційні послуги, а саме мали можливість пройти профдіагностичне тестування, поспілкуватися з профконсультантом, ознайомитись з інформаційними матеріалами, описами професій та буклетами служби зайнятості.

Отже, маємо надію, що наша зустріч допоможе молоді зорієнтуватися у світі професій та зробити правильний вибір свого трудового шляху.