Для кращої обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми та ризиків нелегального працевлаштування, в тому числі за кордоном, у Лубенській місьрайонній філії Полтавського обласного центру зайнятості фахівці Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели інформаційний семінар. 

Тема семінару спрямована на роз’яснення та запобігання згаданих негативних явищ та інформування населення про діяльність міжнародних організацій, які допомагають постраждалим від торгівлі людьми, консульських установ України за кордоном.

Фахівець центру ознайомив присутніх з поняттям «торгівля людьми», розповів про форми та методи вербування, експлуатації людини, небезпечні стереотипи та реалії, з якими стикаються трудові мігранти за кордоном.

Присутні учасники семінару дізналися про стан місцевого ринку праці та перспективи працевлаштування, умови праці, вимоги до претендентів на вакантні робочі місця, які користуються сталим попитом у роботодавців. Також учасники мали змогу подивитися соціальний відеоролік про торгівлю людьми та отримали буклети, що містять корисні поради для тих, хто зібрався за кордон та контактні дані Міжнародних організацій по протидії торгівлі людьми.