У Кобеляцькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості 11 лютого провідний фахівець з питань зайнятості Наталія Лях провела вебінар для безробітних, які перебувають на обліку з питань пошуку роботи.

До онлайн - спілкування підключилась головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету №2 фінансово-економічного управління Головного Управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Зоя Марченко. 

На початку дистанційного спілкування Наталія Анатоліївна розповіла про  стан ринку праці та  порядок надання послуг службою зайнятості.

Зоя Василівна  роз'яснила присутнім поняття та механізм розрахунку трудового і страхового стажу. Для багатьох була корисною інформація про роботу веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Основною перевагою користувачів цього порталу зараз є зручна можливість здійснювати постійний особистий контроль за своїми даними, що впливають на виплати та гарантії пенсійного забезпечення.

По закінченню вебінару слухачі отримали контакті дані для реєстрації на порталі електронних послуг Пенсійного фонду України: https://portal.pfu.gov.ua/.