Інформаційні вебінари для безробітних проводяться на постійній основі. Для прикладу, Решетилівською  філією Полтавського ОЦЗ відбувся вебінар на тему: «Загальні питання зайнятості населення». Профконсультант Юлія Джос ознайомила учасників з основними послугами державної служби зайнятості та сучасними підходами щодо їх отримання; перевагами легальної зайнятості; запобігання дискримінації та гендерній нерівності при працевлаштуванні на роботу. Основний акцент зроблено на питанні електронних сервісів державної служби зайнятості, так як вони дозволяють отримати послуги дистанційно.    Учасникам презентовано офіційний сайт Державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/, можливості «Освітнього порталу» https://skills.dcz.gov.ua/ та «Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри» http://profi.dcz.gov.ua/, завдяки яким служба зайнятості допомагає безробітним стати конкурентоспроможними на ринку праці.

Також вже не перший рік Решетилівська філія Полтавського ОЦЗ співпрацює з   Решетилівським бюро правової .

Ось і сьогодні, під  час вебінару Ірина Федорова надала інформацію про основні положення соціального захисту інвалідів при працевлаштуванні на роботу та порядок отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги фізичним особам. Спілкуючись із аудиторією,  наведено приклади здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, у тому числі органах місцевого самоврядування чи перед іншими особами.                         

На завершення вебінару шукачам роботи рекомендували використовувати кожну можливість задля підвищення власної конкурентоспроможності та вирішення питання працевлаштування і бути активними, щоденно опрацьовувати по кілька джерел вакансій, що значно прискорить їх легальне працевлаштування.

Запорука успіху у працевлаштуванні - це активність та гнучкість шукачів, здатність до оволодіння новими знаннями та вміннями.