Як уже повідомлялося, безробітні, які перебувають на обліку в Полтавській міськрайонній філії, побували на особистій зустрічі з представниками 35-ї окремої бригади морської піхоти ВМС ЗСУ в приміщенні обласного центру зайнятості.

Пошукачі роботи, мотивовані на службу за контрактом, які мешкають в інших містах і районах, спілкуються з військовими за допомогою скайп-зв’язку. Інформацію про умови та особливості проходження служби, грошове забезпечення, соціальний захист військовослужбовців за контрактом тощо надав лейтенант Владислав Мироненко.

17 жовтня на таку відеопрезентацію з представниками 35-ої окремої  бригади морської  піхоти  ВМС ЗСУ в Глобинській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості запросили  20 безробітних громадян, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом.

18 жовтня в режимі скап-конференції у Карлівській філії теж відбувся інформаційний семінар з орієнтації на службу в ЗСУ. Зібралися чоловіки та жінки, для яких є актуальним дізнатися про службу за контрактом як один із видів зайнятості. Також на зустрічі був присутній старший офіцер відділення комплектування Карлівського військового комісаріату капітан Валерій Білан.  

Представник бригади морської піхоти розповів про свою частину, що розташована поблизу Одеси. Новостворений підрозділ потребує укомплектування, тому пропонує широкий вибір військових посад як для чоловіків, так і для жінок. Всю додаткову інформацію офіцер пообіцяв надати особисто за контактним номером телефону, або порадив звертатися до районного військового комісаріату.

21 жовтня презентацію роботодавця побачили по скайп-зв’язку в Лохвицькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості безробітні громадяни, які перебувають на обліку в службі зайнятості. Метою заходу визначили  надання адресної інформації безробітним громадянам, які бажають проходити військову службу за контрактом.

Гості повідомили, що бригада створена рік тому. У селищі Дачне Одеської області побудоване військове містечко з сучасними житловими приміщеннями, гуртожитками і казармами, їдальнею, медчастиною. Завершується спорудження спортивного комплексу. Триває  набір військовослужбовців за контрактом для укомплектування вакансій. 

22 жовтня в режимі скайп-конференції відбулася зустріч із представниками 35 окремої бригади морської піхоти ВМС ЗСУ в приміщення Решетилівської районної філії Полтавського обласного центру  зайнятості. На захід запрошено 19 осіб з числа зареєстрованих  безробітних, а також представника Решетилівського районного військового комісаріату  майора Олега Пономаренка.   Учасникам  профорієнтаційного заходу запропонували перелік вакантних посад, умови прийому, поінформували про стабільне гарантоване грошове забезпечення. Громадяни, які проходять військову службу користуються соціальним та правовим захистом держави.

В Інформаційному секторі філії на комп’ютері вільного доступу у постійному режимі транслюються  відеоматеріали про військову службу в 35 окремій бригаді морської піхоти, також проводиться інформування  кожного безробітного чоловіка під час відвідування районної філії про можливість  та умови  проходження військової служби за контрактом.

23 жовтня в Чутівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості проведений семінар з орієнтації на службу в ЗСУ. Захід пройшов у формі скайп-конференції, що дозволило присутнім безпосередньо поспілкуватися з представником бригади морської піхоти ВМС ЗСУ.        

Надалі учасники заходу продовжили обговорення питання служби за контрактом із заступником військового комісара Чутівського РВК Віталієм Тернавським. Учасники зустрічі отримали інформацію про переваги служби, пояснив умови укладення контракту.

Скайп-конференції за участі представників бригади морської піхоти з орієнтування громадян на службу за контрактом тривають.