4 квітня 2018 року в приміщенні Новомихайлівської ЗОШ I-IIступеня заступником начальника відділу організації працевлаштування населення Оксаною Гудзенко та фахівцем відділу організації працевлаштування населення Юлією Джос проведений профінформаційний семінар для працівників закладів освіти. В заході взяли участь 15 педагогів закладу.

Незабаром у школярів розпочнеться незалежне зовнішнє оцінювання у школярів, після якого їм доведеться робити один із найважливіших виборів у своєму житті - обрати професію. Одним із напрямів діяльності служби зайнятості є проведення постійної профорієнтаційної роботи серед учнів загальноосвітніх шкіл. В сучасних умовах це важлива і необхідна справа, тому що далеко не кожна людина може зробити правильний вибір майбутньої професії.

Працівники служби зайнятості розповіли, що в Решетилівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості для учнівської молоді пропонується проходження профдіагностичного тестування, зокрема, за програмою АРМ «Профконсультант». Це програмне забезпечення, яке розроблено на замовлення Державної служби зайнятості, містить тести, що дозволяють визначитися з підходящою професією. Для цього учням необхідно особисто звернутися до районної філії і профконсультант проведе індивідуальне тестування бажаючих. Тест визначає рівень IQ, дає відповіді на запитання «Що я можу?» та «Що я хочу?». Учень отримує роздрукований результат тесту та перелік професій, в яких він може досягнути успіху.

Щороку є учні, які не вступають до вищих навчальних закладів. Така молодь, якій виповнилося 18 років, має можливість безкоштовно отримати від служби зайнятості технічну освіту, більш, ніж за 28-ма професіями.