У Машівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості відбулось чергове тематичне навчання з питань дотримання антикорупційного законодавства на тему «Правила етичної поведінки  згідно із ЗУ «Про запобігання корупції».

Директор філії Зоя Галавур розповіла колегам, що до правил етичної поведінки відносять додержання вимог закону та етичних норм поведінки, пріоритет інтересів, політичну нейтральність, неупередженість, компетентність і ефективність, нерозголошення інформації, утримання від виконання незаконних рішень чи доручень.

Загальновизнані етичні норми поведінки  (порядність, совісність, повага, співчуття, дотримання домовленостей тощо) повинні неухильно виконуватись працівниками. Необхідно бути ввічливими у стосунках з громадянами, керівниками, колегами, підлеглими.

Ввічливість у спілкуванні означає й відсутність демонстрації надмірної зайнятості, уважне слухання співрозмовника та вміння почути його, надання людині можливості висловити свою точку зору, чітке, лаконічне і зрозуміле викладення інформації.

Співробітники філії  під час навчання розглянули алгоритм поведінки фахівців, наведений у ст.44 «Утримання від виконання незаконних рішень чи доручень», який полягає в наступному: оцінка правомірності, утримання від виконання, повідомлення керівника в письмовій формі тощо.