23 березня 2023 року Решетилівським відділом Полтавської філії Полтавського обласного центру зайнятості спільно з сектором “Решетилівське бюро  правової допомоги” для працівників відділу проведено семінар-навчання на тему: ”Правила етичної поведінки згідно із Законом України “Про запобігання корупції”. В роботі семінару взяли участь 6 фахівців відділу та головна юристка сектору бюро правової  допомоги  Ірина Федорова .

         Мета даного заходу - підвищення рівня знань фахівців відділу положень Закону України “Про запобігання корупції” , а також формування однакового підходу до розуміння та застосування норм антикорупційного законодавства.

         В ході проведення семінару-навчання Ірина Федорова розповіла присутнім, що до загальних правил етичної поведінки відносять додержання вимог закону та етичних норм поведінки, пріоритет інтересів, політичну нейтральність, неупередженість, компетентність і ефективність, нерозголошення інформації, утримання від виконання незаконних рішень чи доручень. Наголосила юристка й на загальновизнані етичні норми поведінки, а це, щонайменше, порядність, совісність, повага, співчуття, дотримання домовленостей тощо. Протилежністю загальновизнаних норм поведінки є, зокрема, такі негативні явища, як зарозумілість, марнославство, непомірні амбіції, прагнення ствердитись за рахунок осіб, які звернулись , нетерпимість до критики, неприйняття іншої позиції.

         Начальник відділу Микола Спільний зауважив, що необхідно бути ввічливими у стосунках з громадянами, керівниками, колегами і підлеглими. Ввічливість у спілкуванні означає й відсутність демонстрації надмірної зайнятості, уважне слухання співрозмовника та вміння почути його, надання людині можливості висловити свою точку зору, чітке, лаконічне і зрозуміле викладення інформації.

         Загалом захід пройшов продуктивно, насичено та дискусійно. Учасники семінару отримали вичерпні відповіді на поставлені питання.