Семінари із залученням соціальних партнерів - зокрема системи надання правової допомоги - проводяться у службі зайнятості задля надання безробітним актуальної інформації юридичного характеру, популяризації правових знань для населення.

Так, з нагоди п’ятої річниці створення бюро правової допомоги в Україні, гголовний спеціаліст відділу «Глобинське бюро правової допомоги» Кременчуцького місцевого центру БВПД Наталія Мельниченко провела інформаційну правову годину на для осіб, які перебувають на обліку в Глобинській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості тему: «Правова допомога поруч»

Під час заходу фахівець розповіла про функції та основні завдання Глобинського бюро правової допомоги, ознайомила з порядком надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги для населення. Назвала категорії громадян, що мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

Після закінчення семінару головний спеціаліст Глобинського бюро правової допомоги провела особистий прийом громадян, а також наголосила на можливості отримати безоплатну первинну та вторинну правову допомогу у відділі «Глобинське бюро правової допомоги».