У Чутівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних спільно з бюро правової допомоги.

25 листопада фахівці Чутівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості організували семінар для безробітних  із загальних питань працевлаштування.  У ньому взяла участь  юристка Чутівського бюро правової допомоги Полтавський місцевий центр з надання БВПД Валерія Смаглюк. 

 Під час заходу фахівчиня бюро надала практичні поради присутнім, як у правовому полі відстояти своє право на працю, як стягнути нараховану, але не виплачену заробітну плату та залишила контакти найближчого бюро правової допомоги.

По закінченню семінару діяв консультаційний пункт доступу громадян до безоплатної правової допомоги, де всі бажаючі отримали правові консультації.

Цього д жня юристка провела для учнів Черняківської ЗОШ І-ІІ ступенів просвітницький захід -  вікторину "Скажи булінгу - Ні!". Школярі дізналися про поняття «булінг» (цькування), види та прояви, відповідальність за його вчинення та отримали інформацію куди звертатися, коли стали свідком чи жертвою булінгу.  Діти записали позитивні якості уважного і терпимого ставлення людей один до одного на імпровізованому "Дереві".

Учні вчилися толерантності у стосунках з оточуючими, а це важливо в будь-якому колективі - учнівському, майбутніх студентському та трудовому, дізналися про свої права, захист прав дітей, отримали інформаційні буклети тощо.