Цікаво, а головне  - з практичною користю для присутніх у Карлівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості пройшла зустріч безробітних, які перебувають на обліку, з начальником відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення (УСЗН) Карлівської РДА Наталією Микитенко.

Питання субсидій і пільг в оплаті житлово-комунальних послуг дуже актуальне для людей соціально вразливих категорій населення, якими є і безробітні.

Фахівець повідомила присутнім, що з 1 жовтня 2019 року змінюється порядок отримання пільг з оплати житлово-комунальних послуг. Буде проводитися надання пільг у готівковій формі (за заявою пільговика на поточний рахунок в АТ «Ощадбанк») та безготівковій формі  (АТ «Ощадбанк» здійснюватиме переказ коштів на рахунки організацій).

За отриманням додаткової інформації та про особливості отримання таких пільг представник УСЗН рекомендувала звертатися до органів соціального захисту населення; управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг; АТ «Ощадбанк».