У Пирятинській районній філії Полтавського обласного центру зайнятосты постійно здійснюються заходи щодо вивчення та виконання Закону України «Про запобігання корупції».

Так, 16 грудня 2021 року головний юрист Пирятинського бюро правової допомоги Юлія Дейман провела для фахівців філії тематичний семінар з метою підвищення професійного рівня та правової свідомості, формування фахового підходу до розуміння і застосування норм антикорупційного законодавства.

Доповідач акцентувала увагу на тому, що знання основних положень Закону України “Про запобігання корупції” допомагає виключити можливість порушення посадовими особами законодавства України та усунути корупційні ризики  в їхный діяльності.

Під час заходу розглянуті питання алгоритму дій посадових осіб при врегулюванні конфлікту інтересів. Зокрема, особливу увагу приділили визначенню юридичних понять «корупція», «корупційне правопорушення», «конфлікт інтересів», «суб’єкт відповідальності за корупційні правопорушення».

Присутніх ознайомили з вимогами законодавства щодо запобігання корупції, поінформували про види адміністративної та кримінальної відповідальності за корупційні правопорушення та про відшкодування шкоди, завданої внаслідок корупційного правопорушення.

Учасникам семінару юрист роз'яснила також норми про обмеження щодо використання службового становища, одержання подарунків.

На навчанні були присутні 8 працівників філії, які  отримали вичерпні відповіді доповідача на поставлені  запитання.