У рамках співпраці  Решетилівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості з Решетилівським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки (військкоматом) у філії відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України.         

 Головна мета таких заходів - підвищити рівень обізнаності населення щодо послуг центру зайнятості та надання інформації про службу за контрактом в ЗСУ. 

Розпочала захід профконсультант Юлія Джос, яка розповіла про стан ринку праці, послуги, які надає служба зайнятості, роль кар’єрних радників в сприянні пошуку роботи та плануванні кар’єри, про переваги легальної зайнятості.

«На сьогодні служба в Збройних силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування безробітних з достойним рівнем оплати праці», - відзначила фахівець.

Запрошений представник соціального партнера, сержант Едуард Ткачук, докладно розповів шукачам роботи про порядок відбору громадян на військову службу за контрактом та в резерв Збройних сил України, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу. Ознайомив з основними вимогами до посад та пільгами і гарантіями для військовослужбовців рядового, сержантського складу за контрактом.

Кожний бажаючий  мав можливість особисто поспілкуватися з представником військомату та детально ознайомитися з умовами контракту, розмірами грошового забезпечення й отримати відповіді на всі запитання.