Що потрібно знати, аби стати на облік до служби зайнятості? Які умови призначення допомоги по безробіттю? Які послуги надаються службою зайнятості? Які переваги легального працевлаштування?

На ці та інші запитання могли отримати відповіді слухачі вебінару, який проводився в Семенівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості на платформі ZOOM.

Завідувач сектору активної підтримки безробітних філії Тетяна Баранцова ознайомила присутніх із послугами, які надає служба зайнятості, а саме:

* Допомога у працевлаштуванні на постійну та тимчасову роботу

* Навчання за сприяння служби зайнятості, у тому числі в Полтавському ЦПТО ДСЗ

* Участь в оплачуваних громадських роботах

*Можливості реєстрації персонального кабінету на сайті https://www.dcz.gov.ua/

 Також слухачів вебінару ознайомили з умовами призначення та виплати допомоги по безробіттю, розповіли як не порушити порядок перебування на обліку в службі зайнятості.

 Далі онлайн спілкування продовжила керівник відділу «Семенівське бюро правової допомоги» Тетяна Новобранець, яка розповіла про діяльність бюро, послуги, які можуть отримати клієнти, а також акцентувала увагу на легалізації трудових відносин із роботодавцями.

Тетяна Олександрівна розповіла присутнім про «плюси» легального працевлаштування, зокрема  отримання легальної заробітної плати за виконану роботу та сплату страхових внесків, які в подальшому будуть вливати на призначення пенсій; можливість використання щорічної відпустки та інших додаткових відпусток; отримання лікарняних у разі захворювання; призначення допомоги по безробіттю та інше.

Під час вебінару присутні мали змогу отримати фахові консультації.