Почесний обов’язок – захист незалежності, суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України.

І якщо людина обере своєю основною роботою військову службу за контрактом, їй треба докладно розповісти про особливості такого працевлаштування. 

Які спеціальності тобі запропонують? Яку заробітну плату ти будеш отримувати? Які перспективи тебе очікують? Що потрібно зробити для першого контракту? На ці та інші питання отримали відповіді безробітні Козельщинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятоті на зустрічі з представником рекрутингової групи 81 аеромобільної бригади 5 батальйонної тактичної групи БТГр десантно-штурмових військ ЗСУ лейтенантом Артемом Гонцою та начальником відділення комплектування Козельщинського районного військового комісаріату Анатолієм Фалюшем.

Фахівці служби зайнятості та представники військкомату постійно проводять зустрічі з безробітними, на яких заохочують та орієнтують на проходження військової служби за контрактом в Збройних силах України. Зокрема, на недавньому семінарі розповіли шукачам роботи, чому пропонують  обрати службу саме у 81 окремій аеромобільній бригаді? Адже це:

  • щомісячне грошове забезпечення від 11 тисяч;
  • посвідчення учасника бойових дій та пільги;
  • високий рівень соціальних гарантій та правовий захист військовослужбовця, який розповсюджується і на членів його сім’ї;
  • щорічна відпустка із збереженням грошового та матеріального забезпечення тривалістю від 30 до 45 календарних днів;
  • безкоштовне медичне та санітарно-курортне лікування та інші соціальні пільги.

Наприкінці зустрічі всі присутні  зробили висновок, що захист України, професійна армія  - це сьогодні високооплачувана робота із соціально-економічними гарантіями.

*** 

Миргородська міськрайонна філія Полтавського обласного центру зайнятості в умовах карантину використовує різні заходи щодо працевлаштування громадян, які звертаються  за допомогою до служби зайнятості. 

Зокрема, періодично проводяться зустрічі та відеоконференції з представниками військових частин, які розповідають пошукачам роботи про те, що Збройні сили України запрошують громадян на службу за контрактом. 

23 вересня 2020 року у Миргородській міськрайонній філії Полтавського обласного центру зайнятості відбулася  Skype-конференція з метою підбору осіб із числа безробітних на військову службу за контрактом.

Участь у заході взяв Андрій Лялін, молодший сержант, представник рекрутингової групи 81 аеромобільної бригади 5 батальйонної тактичної груми БТГр десантно-штурмових військ ЗСУ,  який ознайомив присутніх з порядком комплектування Збройних сил України військовослужбовцями за контрактом, розповів про грошове забезпечення, умови проживання та соціальні гарантії, вимоги до кандидатів.

Андрій Володимирович дав обґрунтовані відповіді на всі поставлені питання та висловив сподівання, що молоді люди згодом поповнять ряди військовослужбовців – контрактників та стануть надійними захисниками України.

Інформація про прийняття на військову службу за контрактом постійно оновлюється в інформаційних секторах Миргородської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості та є важливим питанням висвітлення на семінарах для безробітних як один із варіантів працевлаштування.