Україна має чудові природні умови, вікові традиції, родючі землі та потужні ресурси  для розвитку сільськогосподарського виробництва, величезний і набутий упродовж десятків поколінь досвід господарювання на землі.

На території Диканського району господарюють 22 сільськогосподарських підприємства, а люди вдома, в межах особистого селянського господарства, ведуть сільськогосподарські роботи на землі майже цілорічно. Тож як зробити власне присадибне господарство прибутковішим, виростити продукцію, яка користується попитом, зберегти свій врожай  - це завжди цікавить селян. 

18 грудня  в Диканській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості  проведений інформаційний семінар для безробітних на тему «Органічне землеробство – крок до успішного господарювання».

Кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри захисту рослин Полтавської державної аграрної академії Сергій Пономаренко розповідав про основні засади органічного землеробства та акцентував увагу на залученні до самозайнятості по виробництву екологічно безпечної  сільськогосподарської продукції.

Під час зустрічі розглянуті досягнення в сфері органічного землеробства на прикладі ПП «Агроекологія»   Шишацького району (засновник - Герой України Семен Антонець).

Також ведучий семінару дав вичерпні відповіді на питання про застосування біологічних засобів захисту рослин, застосування прийомів органічного землеробства та вирощування малопоширених культур.